SMO RY:N SYYSKOKOUS 22.11.2014

Kirjoitettu .

Smo ry:n syyskokous pidetään Suonenjoella lauantaina 22.11.2014 kello 11.00 Karoliina Sinkkilän luona osoitteessa Saunaniementie 429, 77800 Iisvesi. Nyt kaikki lajista kiinnostuneiden on mahdollisuus vaikuttaa ja kertoa mielipiteensä/ehdotuksensa osallistumalla kokoukseen oli jäsen tai ei. Yhdistyksen kokouksissa on jokaisella jäsenellä yksi ääni. Syyskokouksessa käsitellään mm. yhdistyksen toimintasuunnitelma, talousarvio, jäsenmaksun suuruus ja valitaan hallituksen jäsenet erovuoroisten tilalle. Erovuoroisina Taru Ahola, Nora Järvinen, Susanne Klemola ja Paula Lehtola. Samoin yhdistyksen puheenjohtaja valitaan tässä kokouksessa sekä kaksi tilintarkastajaa, käsitellään kentältä tulevat asiat, joita voi laittaa etukäteen Smo ry hallituksen jäsenille tiedoksi. Kahvitarjoilu! Tervetuloa vaikuttamaan!

W ry hallitus