PM monten lähtölistat valmiina.

Kirjoitettu .

Ankaran puhelinrumban ja viestittelyt jälkeen saatiin kaikille osallistujille hevoset kaikkiin karsintoihin, tästä suuri kiitos hevosenomistajille ja valmetajille.

 

 

RUOTSI

Tova Bengtsson 38 voittoa

Anna Erixon 20 voittoa (voitot vain viimeiseltä 5 vuodelta!)

Julia Andersson 11 voittoa.

 

TANSKA

Sabina Gammelgård 67 voittoa

Michelle Mønster 61 voittoa

Maria Dueholm Svendsen 17 voittoa.

 

NORJA

Helene Kolle      ? voittoa

Amanda Robertsen 125 voittoa.

Siv Emilie Løvvold 275 voittoa

 

Mikkelin ensimmäinen lähtö

 

 

# Hevonen / Ohjastaja Matka:rata Autoennätys Tasoitusennätys Voittosumma
1 Wild Blueberry  /  Tova Bengtson    RUOTSI 2100: 1 14,1aly m17,9ke 7 120 €
2 Hidden Blossom  /  Michelle Mönster      TANSKA 2100: 2 18,5ake 18,4ke 950 €
3 Gigolo Amok  /  Maria Dueholm Svendsen   TANSKA 2100: 3 m16,7akp m17,4ke 5 920 €
4 Lillebror  /  Helene Kolle   NORJA 2100: 4 15,8ake 16,9ke 7 440 €
5 Diamond Koks  /  Nelly-Janiika Korpikoski 2100: 5 14,5ake 15,9ke 8 566 €
6 Choco Rose  /  Anna Erixon RUOTSI 2100: 6 14,1aly 16,7ke 6 520 €
7 Sweet Credit  /  Siv Emilie Lövvold          NORJA 2100: 7 16,9ake 17,3ke 4 775 €
8 Debbie's Delight  /  Amanda Robertsen    NORJA 2100: 8 16,6ake 16,7ke 7 107 €
9 International Diva  /  Karoliina Sinkkilä 2100: 9 13,9aly 17,6ke 7 889 €
10 Chrome  /  Jenni Kaija 2100: 10 15,0aly 16,7ke 7 680 €
11 Zoltan Kemp  /  Sabina Gammelgård    TANSKA 2100: 11 18,1ake m17,9ke 8 828 €
12 Wild Luck Love  /  Julia Andersson      RUOTSI 2100: 12 16,0ake 16,8ke 7 200 €

 

Mikkelin toinen lähtö

1 Duquesa  /  Anna Erixon 2100: 1 13,5aly 15,4ke 29 820 €
2 Elite Of Vice  /  Siv Emilie Lövvold 2100: 2 14,6aly m15,7ke 44 900 €
3 Aragorn Hoss  /  Jenni Kaija 2100: 3 11,4aly 14,9ke 44 374 €
4 Be My Hot Stuff  /  Amanda Robertsen 2100: 4 14,4aly 16,3ke 23 999 €
5 Champion Luxx  /  Maria Dueholm Svendsen 2100: 5 13,6aly 15,0ke 45 410 €
6 Vasa Sund  /  Julia Andersson 2100: 6 13,6aly 16,0ke 18 905 €
7 Staro in Fact*  /  Sabina Gammelgård 2100: 7 13,4ake 16,0ke 20 112 €
8 Atlas Bibo  /  Tova Bengtson 2100: 8 14,9ake 15,7ke 20 857 €
9 Ocean Dream  /  Helene Kolle 2100: 9 12,6aly 14,8ke 29 585 €
10 Hot Beer  /  Michelle Mönster 2100: 10 12,2aly 15,9pi 28 250 €
11 Ganador  /  Nelly-Janiika Korpikoski 2100: 11 13,9aly 15,7ly 27 078 €
12 Tipsy  /  Karoliina Sinkkilä 2100: 12 13,7ake 15,5ke 18 713 €

Vermon osalähtö

1 Wilds Bonfire  /  Julia Andersson 2100: 1 15,4ake m16,8ke 6 779 €
2 Gigolo Amok  /  Amanda Robertsen 2100: 2 m16,7akp m17,4ke 5 920 €
3 Whether or Not  /  Michelle Mönster 2100: 3 13,6aly 15,7ke 11 383 €
4 International Diva  /  Maria Dueholm Svendsen 2100: 4 13,9aly 17,6ke 7 889 €
5 Here I Go Again S  /  Christina A. Hande 2100: 5 14,7aly 16,7ly 10 287 €
6 Leon  /  Karoliina Sinkkilä 2100: 6 14,9ake 16,7ke 11 680 €
7 Aspenhill's Apache  /  Nelly-Janiika Korpikoski 2100: 7 13,3aly 16,8ke 9 935 €
8 Backwood's Hexfire  /  Siv Emilie Lövvold 2100: 8 14,2ake 16,2ke

12 330 €

9 Nelilyn Raptor  /  Jenni Kaija 2100: 9 14,6aly 15,8ke 9 130 €
10 Le Blixten  /  Sabina Gammelgård 2100: 10 14,9ake 16,6ke 12 674 €
11 Le Tissier  /  Anna Erixon 2100: 11 15,4ake 15,7ke 13 665 €
12 Lucky Toy Boy  /  Tova Bengtson 2100: 12 14,8aly 16,6ke 9 842 €

ja viimein Lahden osalähtö

1 Go Down  /  Helene Kolle 2140: 1 13,2aly 17,1ke 20 155 €
2 Gouann Laukko  /  Sabina Gammelgård 2140: 2 15,8ake 17,0ke 10 455 €
3 Fast Time  /  Karoliina Sinkkilä 2140: 3 12,1aly   24 380 €
4 Ramble On  /  Julia Andersson 2140: 4 14,0ake 16,6ke 24 895 €
5 Vasa Sund  /  Nelly-Janiika Korpikoski 2140: 5 13,6aly 16,0ke 18 905 €
6 Ben Cates  /  Michelle Mönster 2140: 6 13,9aly 17,5ke 15 856 €
7 Chili Factor  /  Siv Emilie Lövvold 2140: 7 14,7ake 17,5ke 12 465 €
8 Serious Sister  /  Jenni Kaija 2140: 8 12,8aly 16,2ke 11 948 €
9 Capo The Fly  /  Tova Bengtson 2140: 9 13,3aly 16,5ke 23 085 €
10 Frost Flower  /  Amanda Robertsen 2140: 10 13,8aly 16,1ke 15 362 €
11 Gilding Wall  /  Maria Dueholm Svendsen 2140: 11 m15,8aly 16,4ke 9 296 €
12 Kanyoni*  /  Anna Erixon 2140: 12 13,3aly 16,0ke 15 456 €